Skoki Narciarskie (Deluxe Ski Jumping dsj) - to kolejna wersja bezkonkurencyjnej symulacji skoków narciarskich. Poprzednia wersja Skoki Narciarskie (DSJ 2.1) mimo bardzo skromnej grafiki nie miała sobie równych jeśli chodzi o przyjemność z gry i odwzorowanie działania sił przyciągania i wiatru działających na skoczka. Pobierz Skoki Narciarskie już dziś!

Wersja 3 gry to poprawiona jeszcze fizyka lotu, a dodatkowo całkiem przyzwoita grafika 3D i aż 10 kamer rejestrujących lot do wyboru. Grający może nawet wczuć się w rolę skoczka i skoczyć z kamerą na kasku! NIe czekaj, ściągnij Skoki Narciarskie 2011.

Więcej o grze Skoki Narciarskie na serwisie społeczościowym o grach wideo i komputerowych Gameo

Najważniejsze cechy gry Skoki Narciarskie (dsj)

Do dyspozycji mamy aż 16 skoczni HS (wielkość skoczni - lepiej oddaje możliwości niż "K") od 107 do 281 metrów, najdłuższe skoki przekroczyć mogą 300 m. Możemy konfigurować zawodników (komputerowych bądź sterowanych przez gracza), możemy wystartować w Pucharze Świata także drużynowym (wersja rejestrowana). Wielką zaletą, zwłaszcza dla miłośników prawdziwej, sportowej rywalizacji jest możliwość wysyłania swoich rekordowych skoków na stronę oficjalną. Możemy również pobrać z Internetu najświeższe listy rekordów świata, to mocno motywuje do gry. Na oficjalnej stronie możemy znaleźć rekordy wszystkich skoczni, najdłuższe skoki itd... Warto zarejestrować swoją wersję, kosztuje to jedyne 40 zł.

Prezentowana do pobrania gra Skoki Narciarskie jest w wersji demonstracyjnej i języku angielskim. Przed zabawą sprawdźmy jeszcze wideo prezentujące trailer gry: