YouTube Google Plus Twitter Facebook RSS

Pobierz demo Metro 2033 (darmowy download)

Gra Metro 2033 do pobrania

pobierz gre metro 2033, download metro 2033 demo


Postapokaliptyczny klimat, promieniowanie, mroczne zaułki metra, złowrogie mutanty czające się za każdym rogiem. Czego chcieć więcej? Zagraj w Metro 2033!

Metro 2033 to dosyć interesująca pozycja: sporo ciekawych rozwiązań, fajny, mroczny postapokaliptyczny klimat, ciekawa fabuła. Przy produkcji popełniono jednak sporo różnych błędów robiąc z gry potencjalnie wybitnej dosyć przeciętną.

Fabuła gry oparta jest na książce Dmitria Głuchowskiego, która opowiada o życiu w Moskwie po wojnie nuklearnej. Życie to, jak się można domyślać, nie jest usłane różami. Z powodu napromieniowania mieszkańcy miasta musieli chronić się w moskiewskim metrze i tam już pozostali. Chociaż nie brakuje im wody i powietrza, to wyjście na powierzchnie wiąże się ze sporym ryzykiem: trzeba korzystać z maski przeciwgazowej i, co ważniejsze, walczyć z przebywającymi tam niebezpiecznymi mutantami. Panuje atmosfera przygnębienia i klaustrofobii, obserwujemy ludzkość na krawędzi, chcą walczyć ale powoli tracą wiarę.

Więcej informacji o grze Metro 2033 na portalu społecznościowym o grach wideo i komputerowych Gameo

Fragment recenzji Metro 2033

Pamiętam, że już od dziecka pociągały mnie klimaty s-f w miejsce fantasy. Jakoś tak zawsze mutanty wydawały mi się ciekawsze od orków, egzoszkielety przedkładałem nad zbroje płytowe i bardziej przemawiała do mnie moc obalająca karabinów plazmowych niż naciągane efekty zaklęć magicznych…

Zapewne dlatego od dłuższego już czasu odczuwałem pewną egzystencjalną niemal tęsknotę za odrobiną science-fiction w moim ulubionym gatunku gier, jakim są pierwszoosobowe strzelanki...

 

Pobierz Metro 2033 (demo)

Gatunek: Strzelanki
Platforma: Windows PC
Język: Angielski
Wydawca: Brak danych
Data wydania: 08 February 2016
Rozmiar pliku: 2.9GB
Rodzaj pliku: Grywalne demo gry
PEGI Rating: pegi rating
Ocena Metascore:
ocena metascore
ocena metascore
Download: przycisk download

Kliknięcie rozpoczyna download gry Metro 2033 (demo). Nie czekaj i pobierz Metro 2033 już dziś! Po kliknięciu prosimy zaczekać kilka sekund na połączenie z serwerem.

Wymagania sprzętowe Metro 2033:

  • Komputer stacjonarny PC lub laptop
  • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Procesor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon
  • Pamięć: brak danych
  • Wolne miejsce na twardym dysku: 2.9GB
  • Pamięć karty graficznej: brak danych
  • Karta graficzna: nVidia GeFore Radeon...
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Google Plus