YouTube Google Plus Twitter Facebook RSS

Pobierz Alliance of Valiant Arms (darmowy download)

gra Alliance of Valiant Arms do pobrania za darmo

okładka Alliance of Valiant Arms


Alliance Of Valiant Arms (A.V.A) to niezwykle popularna sieciowa strzelanina, w której grający biorą udział w wirtualnym konflikcjie między Federacją Neo-rosyjską i Unią Europejską. Gra oferuje trzy klasy postaci oraz pięć różnych trybów zabawy i, co dosyć istotne, jest zupełnie darmowa. Nie czekaj i pobierz Alliance Of Valiant Arms już dziś!

Rozgrywka w Aliance of Valiant Arms prowadzona jest z perspektywy pierwszej osoby. Grający od razu trafiają na jedną z map ogarniętej zawieruchą wojenną Europy. Walki toczone są najczęściej w miastach i z wykorzystaniem współczesnego sprzętu największych armii świata. Do wyboru mamy trzy klasy postaci: Point Man, Rifle Man oraz Sniper, każdy posługujący się różną bronią. Każdą z postaci możemy również modyfikować zmieniająć i upgrade'ując broń, ubiór oraz inne dodatkowe elementy wyposażenia. Modyfikacje broni polegają na zastosowaniu lunet, celowników laserowych, uchwytów przy czym należy pamiętać, że niektóre komponenty pasują tylko do pewnych typów broni.

Do dyspozycji gracza oddano w sumie pięć trybów sieciowej rozgrywki. Są to: Annihilation (jest to klasyczny deathmatch), Demolition (podkładamy ładunki wybuchowe lub w tym przeszkadzamy), Transport (staramy się przechwicić lub bronimy cenneg ładunku), Escort (chronimy lub atakujemy czołg). Ostatnim trybem jest znany wszystkim fanom FPS Free for All czyli walka wszystkich przeciwko wszystkim.

Oprawa graficzna gry stoi na wysokim poziomie a to za sprawą zastosowania nowoczesnego silnika graficznego Unreal Engine 3. Zarówno całość jak i drobne detale wyglądają realistycznie a dodatkowym miłym dodatkiem jest również otoczenie podatne na zniszczenia. Dźwięk jest również bardzo dobry i ścieżki audio zmieniają się w zależności od sytuacji bojowej, w której znajdują się gracze.

Najważniejsze cechy gry Alliance of Valiant Arms

 • system klasowy postaci (do wyboru Point Man, Rifle Man oraz Sniper
 • rozbudowany i odblokowywany system skill-ów (pozwalają na dalszą modyfikację postaci)
 • system stopni wojskowych umożliwiający zakupy lepszej broni
 • personalizacja i upgread-y broni
 • dodatkowe misje i wyzwania w trakcie rozgrywki
 • gra jest zupełnie darmowa (wszelkie opłaty w grze w systemi mikrotranzakcji są jedynie opcjonalne)

Prezentowana do pobrania gra Alliance Of Valiant Arms jest pełną darmową wersją z językiem angielskim. Kliknięcie w przycisk Pobierz przenosi na oficjalną stronę gry, gdzie po krótkiej rejestracji można zrobić download pliku instalacyjnego.

Ściągnij za darmo Alliance of Valiant Arms

Gatunek: Strzelanki
Platforma: Windows PC
Język: Angielski
Wydawca: NHN USA Inc.
Data wydania: 14 June 2011
Rozmiar pliku: 6GB
Rodzaj pliku: Freeware, darmowa gra
PEGI Rating: pegi rating
Ocena Metascore:
ocena metascore
ocena metascore
Download: przycisk download

Kliknięcie przenosi na stronę internetową Alliance of Valiant Arms, gdzie po krótkiej rejestracji można pobrać plik instalacyjny. Nie czekaj i pobierz Alliance of Valiant Arms już dziś! Po kliknięciu prosimy zaczekać kilka sekund na połączenie z serwerem.

Wymagania sprzętowe Alliance of Valiant Arms:

 • Komputer stacjonarny PC lub laptop
 • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 • Procesor: Pentium 4 2.4GHz lub podobny
 • Pamięć: 1GB RAM
 • Wolne miejsce na twardym dysku: 6GB
 • Pamięć karty graficznej: 256MB
 • Karta graficzna: NVidia GeForce 6600 lub lepsza
 • Karta dźwiękowa: Standardowa

Google Plus