YouTube Google Plus Twitter Facebook RSS

Pobierz Trackmania 2 Canyon (płatny download)

Gra Trackmania 2 Canyon do pobrania

trackmania 2 canyon okładka


Trackmania 2 Canyon to kontynuacja świetnej gry wyścigowej, w której gracze mogą projektować własne tory przejazdów. Pierwsza czéść okazała się niezwykle popularna wśród fanów wyścigów i widząc rozwiązania graficzne zastosowane w części drugiej nie wątpimy, że również i ta będzie hitem. Wydawcą gry jest Ubisoft i dotąd nie opublikowno wersji demo Trackmania 2 Canyon. Kliknięcie w przycisk Pobierz umożliwia płatny download gry.

Druga część Trackmanii bardzo przypomina część pierwszą - trasa przejazdu wymusza na kierowcy przeprowadzanie karkołomnych wyczynów i akrobacji. Jak sama nazwa wskazuje wyścigi odbywają się w kanionie i twórcy zadbali, żeby trasy były zaprojektowane z dużą ilością niebezpiecznych zakrętów i pionowych serpentyn. Niekiedy droga urywa się nagle i jest kontynuowana kilkaset metrów dalej co powoduje efektowne loty samochodów.

W Trackmania 2 Canyon gracze odnajdą wszystkie znane poprzedno tryby a więc jazdę na czas, wyścigi z innymi uczestnikami w tym również na podzielonym ekranie. Tym co odróżniało grę od podobnych produkcji była możliwość projektowania własnych tras i w części drugiej twórcy gry na tą funkcję położyli jeszcze większy nacisk. W grze znalazło się sporo rozbudowanych narzędzi edytorskich z dużą ilością już zdefiniowanych obiektów. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą również korzystać ze specjalnego języka programowania ManiaScript, za pomocą, którego można niemal dowolnie kształtować trasę przejazdu.

Oprawa wizualna gry jest jej kolejną zaletą, Trackmania 2 wygląda znakomicie. Na uwagę zasługuje zwłaszcza duża ilość świetnych efektów wizualnych oraz wiernie odwzorowane pojazdy.

Prezentowana do pobrania gra Trackania 2 Canyon jest płatną wersją w języku angielskim. Kliknięcie w przycisk Pobierz przenosi na stronę internetową ManiaPlanet gdzie można dokonać zakupu. Gra kosztuje £19.99 a więc około 100 złotych.

Ściągnij Trackmania 2 Canyon

Gatunek: Gry samochodowe
Platforma: Windows PC
Język: English
Wydawca: Ubisoft
Data wydania: 14 September 2011
Rozmiar pliku: 1.5GB
Rodzaj pliku: Płatny download £19.99
PEGI Rating: pegi rating
Ocena Metascore:
ocena metascore
ocena metascore
Download: przycisk download

Kliknięcie przenosi na stronę ManiaPlanet gdzie można pobrać Trackmania 2 Canyon. Uwaga, płatny download. Nie czekaj i pobierz Trackmania 2 Canyon już dziś! Po kliknięciu prosimy zaczekać kilka sekund na połączenie z serwerem.

Wymagania sprzętowe Trackmania 2 Canyon:

  • Komputer stacjonarny PC lub laptop
  • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Procesor: Core 2 Duo 1.5 GHz
  • Pamięć: 1GB RAM
  • Wolne miejsce na twardym dysku: 1.5 HDD
  • Pamięć karty graficznej: 256MB
  • Karta graficzna: GeForce 6800 lub lepsza
  • Karta dźwiękowa: Standardowa

Google Plus