YouTube Google Plus Twitter Facebook RSS

Darmowa gra Ogień i Woda 3

Zagraj w Ogień i Woda 3 (gra flash)

gra ogień i woda 3


Gra PC Ogień i woda 3 (Fire boy and water girl in the forest temple III) to kolejna odsłona niesamowitej platformówki produkcji Armor Games. Najlepszą cechą gry jest możliwość kooperacji i wspólnej zabawy dwóch osób. Zagraj w grę Ogień i woda 3 już dziś!

Zasady gry są bardzo proste: W ogień i woda 3 gramy dwoma postaciami: małą kropelką wody (water girl) i niewielkim płomyczkiem ognia (fire boy). Jak zawsze do pokonania będziemy mieli kilkadziesiąt różnych komnat naszpikowanych różnymi przeszkodami. Najbardziej popularną przeszkodą w grze Ogień i woda 3 jest rozlana woda (którą musi przeskoczyć chłopczyk ogień) i płonący ogień (którego boi się dziewczynka). Obie postacie muszą również unikać zielonego bagna. W grze odnajdziemy kilkanaście innych przeszkód (będą tam zapadnie, wiatraki, windy, przesuwane drzwi, itp.). Rozpoczęcie zabawy jest również początkiem tutoriala, który w przystępny sposób prezentuje nam wszystkie opcje (Uwaga! tutorial jest w języku angielskim).

Najważniszą cechą zabawy w ogień i woda 3 jest możliwość gry i współpracy dwóch osób równocześnie. Właściwie to gra wymusza nieco kooperację grających, często aby jedna postać mogła pokonać przeszkodę, druga musi jej w tym pomóc (np. stanąć w odpowiednim miejscu). Gra w pojedynkę jest możliwa ale we dwoje gra się znacznie lepiej wygodniej i szybciej.

Gra ogień i woda 3 została wykonana w technologii Flash ale zarówno oprawa graficzna jak i muzyka stoją na wysokom poziomie. Ogień i woda 3 to świetna zabawa dla całej rodziny, serdecznie polecamy, zagraj już dzisiaj (kliknij w przycisk "Pobierz" poniżej).

 

Zagraj w Ogień i woda 3

Gatunek: Platformówki
Platforma: Windows PC
Język: Angielski
Wydawca: Brak danych
Data wydania: 06 February 2016
Rozmiar pliku: Brak danych
Rodzaj pliku: Gra online
PEGI Rating: pegi rating
Ocena Metascore:
ocena metascore
ocena metascore
Download: przycisk download

Kliknięcie uruchamia grę Woda i Ogień 3 (wymagana wtyczka flash w przeglądarce). Nie czekaj i pobierz Ogień i woda 3 już dziś! Po kliknięciu prosimy zaczekać kilka sekund na połączenie z serwerem.

Wymagania sprzętowe Ogień i woda 3:

  • Komputer stacjonarny PC lub laptop
  • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Procesor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon
  • Pamięć: brak danych
  • Wolne miejsce na twardym dysku: Brak danych
  • Pamięć karty graficznej: brak danych
  • Karta graficzna: nVidia GeFore Radeon...
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Google Plus