Gra Ogień i woda (Fireboy and watergirl in the forest temple) to zabawna platformówka produkcji Armor Games. Gra jest przeznaczona do wspólnej gry dwóch osób ale jedna również powinna sobie poradzić. Zagraj w ogień i wodę już dziś!

Gra polega, jak to zazwyczaj bywa w platformówkach, na pokonaniu wszystkich przeszkód i "przejściu" danej komnaty. Do wyboru mamy dwie postacie: czerwony mały płomyczek (Fire boy) i małą kropelkę wody (Water girl). Chłopcem sterujemy wciskając strzałki natomiast dziewczynką wciskając klawisze W (skok), D (forward) i A (backword). Do przejścia mamy kilkadziesiąt różnych komnat i kilkadziesiąt różnych przeszkód o wzrastającym stopniu trudności. Są tam różne elementy, nad którymi musimy przeskakiwać, zapadnie, windy, bloki kamienia, itd. Musimy bardzo uważać ponieważ najprostszy błąd kończy grę i całość musimy zaczynać od początku..

To co wyróżnia grę Ogień i woda od innych platformówek, to możliwość wspólnej, równoczesnej gry dwóch osób. Jedna kieruje ogniem a druga wodą, wzajemnie sobie pomagają i wspólnie pokonują kolejne wyzwania. Gra jest zrobiona w technologii Flash ale zarówno oprawa graficzna gry jak i muzyka stoją na wystarczająco wysokom poziomie. Ogień i woda to świetna zabawa dla całej rodziny, serdecznie polecamy.

Uwaga: aby zagrać w grę, kliknij na czarny przycisk w tabeli poniżej. Zostaniesz przeniesiony na stronę z grą. Gra ma 2 kolejne części, w które możecie również zagrać klikając na menu na Gry Online i wybierając Platformówki.

Przez zabawą, sprawdźmy jeszcze krótkie wideo prezentujące rozgrywkę.