YouTube Google Plus Twitter Facebook RSS

Gra Ogień i woda 2 (zagraj online)

Pobierz Ogień i woda

zagraj w ogień i woda 2


Gra Ogień i woda 2 (Fireboy and watergirl 2 in the light template) to druga odsłona genialnej platformówki od Armor Games. Najlepszą cechą gry jest możliwość wspólnej zabawy dwóch osób. Zagraj w grę Ogień i woda 2 już dziś!

Gra, podobnie jak część pierwsza, polega na pokonaniu wszystkich przeszkód i "przejściu" danej komnaty. Do wyboru mamy dwie postacie: czerwony mały płomeyk (Fireboy) i małą dziewczynkę - kropelkę wody (Watergirl). Chłopcem sterujemy wciskając klawisze strzałek na klawiaturze natomiast dziewczynką wciskając przyciski W (skok), D (w przód) i A (w tył).

Do przejścia mamy kilkanaście różnych komnat i kilkadziesiąt różnych przeszkód o wzrastającym stopniu trudności. Są tam różne elementy, nad którymi musimy przeskakiwać, zapadnie, windy, bloki kamieni, które musimy przesuwać, dmuchawy, etc.

To co sprawia, że gra Ogień i woda 2 stanowi świetną zabawę, to możliwość wspólnej, równoczesnej gry dwóch osób. Jedna kieruje chłopcem a druga dziewczynką, wzajemnie sobie pomagają i wspólnie pokonują kolejne wyzwania.

Gra została wykonana w technologii Flash ale zarówno oprawa graficzna jak i muzyka stoją na wysokom poziomie. Ogień i woda to świetna zabawa dla całej rodziny, serdecznie polecamy.

 

Zagraj w ogień i woda 2 (darmowa gra online)

Gatunek: Platformówki
Platforma: Windows PC
Język: Angielski
Wydawca: Brak danych
Data wydania: 08 February 2016
Rozmiar pliku: Brak danych
Rodzaj pliku: Gra online
PEGI Rating: pegi rating
Ocena Metascore:
ocena metascore
ocena metascore
Download: przycisk download

Kliknięcie urchamia grę Ogień i woda 2 (wymagana wtyczka flash w przeglądarce) Nie czekaj i pobierz Ogień i woda 2 już dziś! Po kliknięciu prosimy zaczekać kilka sekund na połączenie z serwerem.

Wymagania sprzętowe Ogień i woda 2:

  • Komputer stacjonarny PC lub laptop
  • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Procesor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon
  • Pamięć: brak danych
  • Wolne miejsce na twardym dysku: Brak danych
  • Pamięć karty graficznej: brak danych
  • Karta graficzna: nVidia GeFore Radeon...
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Google Plus