YouTube Google Plus Twitter Facebook RSS

Pobierz grę Ojciec chrzestny 2 (płatny download)

Gra Ojciec Chrzestny 2 do pobrania

ściągnij ojciec chrzestny 2


Ojciec chrzestny 2 (The Godfather II) jest drugą odsłoną gry akcji opartej na powieści Mario Puzo Ojciec chrzestny. Gra została stworzona przez EA Redwood i dzięki wykupionej licencji w grze odnajdziemy wirtualne wizerunki postaci znanych z filmu Forda Coppoli (Al Pacino, Marlon Brando i Robert Duvall). Pobierz Ojciec chrzestny 2 już dziś!

Akcja gry przenosi nas na Kubęw przededniu rewolucji. W trakcie zjazdu wielkich rodzin mafijnych w Hawanie dochodzi do krwawej jatki, w której ginie szef naszej organizacji. Ktoś musi go zastąpić i pomóc rodzinie w tym trudnym czasie. Twoje zasługi zostaną docenione, gdy syn bossa Michael zostaje odsunięty od gry przez senacką komisję ds przestępczości zorganizowanej, zostaniesz człowiekiem odpowiedzialnym za interesy w Nowym Jorku. Kolejnym zadaniem będzie przejęcie nowego intratnego terytorium, Miami.

Zabawa w The Godfather 2 pod pewnymi względami przypomina rozwiązania znane z GTA: odnajdziemy tu podobną swobodę rozgrywki. To co różni te gry to pewien rozbudowany aspekt strategiczny Ojca chrzestnego. Grając musimy zarządzać dzielnicami i nieustannie dbać o interesy (odpieranie ataków wrogich rodzin, powiększa strefy własnych wpływów, prowadzenie różnych nielegalnych przedsięwzięć, itp).

Gra prowadzona jest z perspektywy trzeciej osoby (poza trybem Don, w którym całość widzimy z góry). W stosunku do "jedynki" oprawa audio-wizualna uległa znaczącej poprawie dzięki zastosowaniu nowego silnika graficznego i nawiązania do stylistyki filmu.

Prezentowana do pobrania gra Ojciec chrzestny 2 jest pełną płatną wersją ze strony producenta.

 

Pobierz Ojciec chrzestny 2

Gatunek: Gry akcji
Platforma: Windows PC
Język: Angielski
Wydawca: Brak danych
Data wydania: 08 February 2016
Rozmiar pliku: Brak danych
Rodzaj pliku: Pełna płatna wersja gry
PEGI Rating: pegi rating
Ocena Metascore:
ocena metascore
ocena metascore
Download: przycisk download

Kliknięcie przenosi na stronę EA gdzie można pobrać grę Ojciec Chrzestny 2. Nie czekaj i pobierz Ojciec chrzestny 2 już dziś! Po kliknięciu prosimy zaczekać kilka sekund na połączenie z serwerem.

Wymagania sprzętowe Ojciec chrzestny 2:

  • Komputer stacjonarny PC lub laptop
  • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Procesor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon
  • Pamięć: brak danych
  • Wolne miejsce na twardym dysku: Brak danych
  • Pamięć karty graficznej: brak danych
  • Karta graficzna: nVidia GeFore Radeon...
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Google Plus