YouTube Google Plus Twitter Facebook RSS

Pobierz LEGO Star Wars III The Clone Wars (płatny download)

Gra LEGO Star Wars 3 Clone Wars do pobrania

ściągnij clone wars


LEGO Star Wars III The Clone Wars jest kolejną odsłoną gwiezdnej sagi utrzymaną w stylistyce klocków LEGO. Za produkcję odpowiedzialne jest to studio Traveller's Tales, ci sami ludzie, którzy stworzyli dotychczasowe gry wideo Lego. Pobierz Clone Wars już dziś!

Jeżeli ktoś oglądał film to z pewnością domyśla się o co chodzi w grze. W LEGO Star Wars 3 The Clone Wars weźmiemy udział w międzygalaktycznym konflikcie pomiędzy Republiką a siłami separatystów (tzw Wojna Klonów).

Fabułę gry będziemy mogli śledzić oczami kilkunastu różnych bohaterów, a kolejnych możemy odblokować w miarę postępów w grze. Całość została oparta na motywach serialu animowanego - w czasie zabawy spotykamy wiele charakterystycznych postaci, które oglądaliśmy tylko w nim.
The Clone Wars to typowe dzieło Traveller's Tales. Gracze otrzymują więc kilkadziesiąt pomniejszych misji, które można przejść samemu lub przy współpracy z drugą osobą (jeżeli gra się w pojedynkę to można sterować kilkoma postaciami na przemian). Sama gra jest platformówką wypełnioną zagadkami, przeciwnikami oraz ukrytymi przedmiotami do zebrania. Wiele zadań wymaga współdziałania postaci, jedna np. musi gdzieś stanąć aby odblokować wejście, itp.

To co nowego w Clone Wars to pewne misje kosmiczne w czasie, których siedzimy za sterami myśliwca i prowadzimy gwiezdne batalie.

Na uwagę zasługuje również świetna oprawa graficzna, bardziej dopracowana i realistyczna. Efekt został uzyskany dzięki zastosowaniu nowego systemu oświetlenia. Chociaż tła wyglądają poważniej, to postacie w dalszym ciągu są karykaturami bohaterów zbudowanymi z klocków.

Prezentowana do pobrania gra LEGO Star Wars III The Clone Wars jest pełną wersją gry w języku angielskim. Klinięcie w przycisk Pobierz przenosi na stronę Steam, gdzie można zrobić download gry (cena 19.99GBP)

Pobierz LEGO Star Wars 3 The Clone Wars

Gatunek: Gry akcji
Platforma: Windows PC
Język: Angielski
Wydawca: Brak danych
Data wydania: 22 March 2011
Rozmiar pliku: Brak danych
Rodzaj pliku: Brak danych
PEGI Rating: pegi rating
Ocena Metascore:
ocena metascore
ocena metascore
Download: przycisk download

Kliknięcie przenosi na stronę internetową Steam gdzie można pobrać grę LEGO Star Wars III The Clone Wars (19.99GBP). Nie czekaj i pobierz LEGO Star Wars III: The Clone Wars już dziś! Po kliknięciu prosimy zaczekać kilka sekund na połączenie z serwerem.

Wymagania sprzętowe LEGO Star Wars III: The Clone Wars:

  • Komputer stacjonarny PC lub laptop
  • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Procesor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon
  • Pamięć: brak danych
  • Wolne miejsce na twardym dysku: Brak danych
  • Pamięć karty graficznej: brak danych
  • Karta graficzna: nVidia GeFore Radeon...
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Google Plus