czwartek, Czerwiec 20, 2019

Oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi – HR

0
Oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi – HR

Zarządzanie zasobami ludzkimi to potężne wyzwanie – szczególnie w firmach zatrudniających co najmniej kilkadziesiąt pracowników. Działania w tym obszarze wymagają nie tylko czasu, ale również odpowiednich kompetencji. Z pewnością nie ułatwia tego zadania fakt, że zarządzanie zasobami ludzkimi to pewnego rodzaju hybryda między sprawnym poruszaniem się w labiryncie kodeksu pracy, organizowaniem wszelkich formalności i realizacją biznesowych zamiarów firmy. To wszystko sprawia, że nawet najlepiej działający dział HR powinien wspierać się technologiami, które usprawnią pracę i wprowadzą pewność, że żaden aspekt nie został pominięty.

Straty czasu

Z pomocą przedsiębiorstwom przychodzą nowoczesne oprogramowania do zarządzania zasobami ludzkimi. Za ich pomocą nie tylko proces rekrutacji pracowników ulegnie znacznemu przyspieszeniu, a co za tym idzie – będzie charakteryzował się większą efektywnością. Dodatkowo wybrany na nowe stanowisko pracownik – okaże się lepszym wyborem niż ten, którego wybór dokonano w tradycyjnych procesach rekrutacyjnych, tj. bez pomocy oprogramowani ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Przykładem na zweryfikowanie tego działania jest przeprowadzanie ocen pracowniczych, które potwierdzą, że nowozatrudnieni pracownicy okażą się odpowiednimi osobami na właściwych stanowiskach.

Nowoczesne oprogramowania to również planowanie na wyższym poziomie. A jak wiadomo – czas to pieniądz. Dzięki ulepszonemu procesowi projektowania działań firma jest w stanie dokonać znacznych oszczędności, ze względu na mniejsze straty czasu.

Minimalizacja kosztów

Skrócenie czasu rekrutacji oraz zmniejszenie strat ze względu na odpowiednie planowanie – pośrednio przekłada się na zminimalizowanie kosztów. Warto jednak wiedzieć, że zastosowanie oprogramowani do zarządzania zasobami ludzkimi to również możliwość zmniejszenia kadry administracyjnej, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności przedsiębiorstwa.

Pracownicy

Za pośrednictwem programów zarządzający firmą mają pewność, że wszelkie procesy HR są wykonane z poszanowaniem obowiązujących kodeksów pracy, regulaminów oraz norm. Do tego – przy użyciu nowoczesnych technologii menadżerowie zapewniają sobie lepszy kontakt z pracownikami, co przekłada się na właściwie funkcjonujący przepływ informacji, który jest niezbędny do niezawodnego działania każdego przedsiębiorstwa.

Dostępność

Nowoczesne systemu biznesowe łączą ze sobą kilka kluczowych elementów. Jednym z nich jest dostępność informacji. Stały dostęp do zasobów przedsiębiorstwa ma wymierne znaczenie w prowadzeniu działalności. Nie inaczej jest w dziale HR. Przegląd danych musi być szeroko dostępny poprzez rzetelne i szczegółowe dane.  Aplikacji mobilne, responsywne strony to pomagają w zarządzaniu pracownikami z każdego miejsca o każdym czasie.

Źródło: Rekord.ERP – oprogramowanie HR dal firm

Czym jest Arduino i Raspberry Pi?

0
Raspberry Pi

Mimo, iż wielu z nas mogłoby się wydawać, że mikrokomputery i akcesoria są światem zupełnie nie z ich bajki, to okazuje się, że istnieją obecnie rozwiązania, które z pewnością zaskoczą i pomogą w codziennym życiu niejednemu z nas. Poza tym system ich działania nie jest wcale tak skomplikowany, jak moglibyśmy się tego spodziewać.

Jednym z takich rozwiązań jest system Arduino (dostępny na przykład tutaj https://allegro.pl/kategoria/mikrokomputery-arduino-254500). Choć dla wielu osób jest to nazwa zupełnie nie znana, już niedługo może stać się projektem, bez którego nie można funkcjonować w codziennym świecie.

Jednak od początku: Arduino – czym jest i jak zacząć? To pytanie zadaje sobie zapewne każdy kto dotarł do tego momentu tekstu. Otóż Arduino to nic innego jak prosty system komputerowy służący do sterowania określonymi czynnościami w naszym domu. Oznacza to tyle, że za pomocą Arduino możemy samodzielnie, w zaciszu domowego ogniska dokonać sterowania roletami w pomieszczeniu, automatycznie włączać i wyłączać światło czy też regulować temperaturą klimatyzacji. A to wszystko przy pomocy prostego komputera. Wystarczy napisać program bazujący na nieskomplikowanych znakach, by cieszyć się nutką nowoczesności i technologii we własnym domu. Jeżeli jednak nie mamy żadnego pojęcia na temat informatyki, w internecie można znaleźć obecnie bardzo dużo przykładów lub gotowych sekwencji możliwych do wykorzystania we własnym domu.

Jeśli nadal przeraża nas hasło Arduino – czym jest i jak zacząć, rozpocznijmy poznawanie świata informatyki od prostszego od niego rozwiązania jakim jest popularna „malinka”. Raspberry Pi – czym jest i jak zacząć? Oto pytanie, które nasuwa się użytkownikom, którzy nigdy o niej nie słyszeli.

Mianowicie Raspberry (dostępny na https://allegro.pl/kategoria/mikrokomputery-raspberry-pi-254499) to nic inne jak prosty, niewielki „komputer” przypominający wielkością kartę kredytową. Nie mniej jednak Raspberry Pi posiada gotowe i dość dobre oprogramowanie umożliwiające dostęp do internetu, podłączenie urządzeń działających na bazie USB czy bluetooth. Platforma Raspberry została utworzona z myślą o początkujących informatykach lub osobach, dla których mikrokomputery i akcesoria były dotąd zupełnie odległym tematem. Jednak dzięki stosowaniu Raspberry Pi mogą oswoić się z informatyką, poznać jej tajniki i spróbować własnych sił w programowaniu.

Znając już odpowiedź na pytanie Raspberry Pi – czym jest i jak zacząć a także wiedząc ma czym polega działanie systemu Arduino możemy bez problemu spróbować swoich sił w tak rozległym temacie, jakim jest informatyka. Dzięki stosowaniu powyższych rozwiązań jesteśmy w stanie samodzielnie stworzyć rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie.

Jak przygotować się do badania tomograficznego?

0
Jak przygotować się do badania tomograficznego?

Wiele osób obawia się badań tomograficznych. Powszechnie kojarzone są z niebezpiecznym promieniowaniem, które może szkodzić zdrowiu pacjenta. Jak można przygotować się do badania? Czy jego wykonywanie szkodzi?

Przygotowanie do badania

Tomografia komputerowa głowy – stomatologiczna i laryngologiczna, nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania. Ważne jest jednak, by kobiety, które są w ciąży lub przypuszczają, że mogą w niej być poinformowały o tym fakcie lekarza przeprowadzającego badania. Wprawdzie tomografia głowy nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla płodu, ale dla zapewnienia mu maksymalnego bezpieczeństwa brzuch należy przykryć specjalnym fartuchem. Jest on wzmocniony ołowiem i stanowi nieprzepuszczalną barierę dla promieniowania. W związku z tym w wystarczający sposób zabezpiecza przyszłą mamę i dziecko. Wyłącznie badania tomograficzne z kontrastem wymagają wcześniejszego przygotowania czyli właśnie zażycia kontrastu. Ten typ badań nie jest jednak wykorzystywany w obrębie tomografii laryngologicznej i stomatologicznej.

Specjalistyczne gabinety

Badania tomograficzne głowy wykonuje się wyłącznie w wysoko wyspecjalizowanych gabinetach radiologicznych. Gabinety te można znaleźć także w Łodzi. Ofertę jednego z nich można poznać na https://tomo3d.pl/.

Bezpieczeństwo

Tomografia komputerowa jest badaniem bezbolesnym i nieinwazyjnym. Nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Obawy o spowodowanie raka są nieuzasadnione. Dawka promieniowania emitowana przez tomograf jest stosunkowo niewielka. Ponadto, dzięki nowoczesnym technologiom i rozwiązaniom, urządzenia wysyłają tylko jedną stożkową wiązkę promieniowania. Pozwala to na wykonanie całego badania w kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund. Całość zrobiona jest w czasie jednego obrotu głowicy. Minimalizuje to czas a jakim organizm wystawiony jest na ekspozycję. Przeprowadzając badania stosuje się zasadę ALAR. Polega ona na tym, że nigdy nie używa się do badania większej dawki niż jest absolutnie konieczna dla uzyskania dobrego i wyraźnego obrazu.

Jak grać i zdobywać nagrody na Gamehag?

0
Jak grać i zdobywać nagrody na Gamehag?

Istnieje wiele serwisów, zachęcających do grania w darmowe gry i oferujących sporo ciekawych nagród za różnorodne aktywności online. Jednym z takich serwisów jest Gamehag. Strona opiera się na różnorodnych czynnościach, dotyczących gier. Zazwyczaj jest to granie w darmowe pozycje online. Jak grać i zdobywać nagrody na Gamehag?

Naturalnie pierwszym krokiem jest rejestracja nowego konta. Wystarczy wypełnić kilka pól, aby utworzyć konto. Istnieje możliwość rejestracji poprzez Facebook lub platformę Steam. Ważne jest, aby potwierdzić konto e-mail, z którego dokonało się rejestracji.

Na https://gamehag.com/pl za każdą aktywność w grze zdobywa się odpowiednią ilość kamieni dusz. Dotyczy to zarazem przeglądarkowych tytułów, jak i tych, które należy pobrać na dysk swojego komputera. Potencjalny gracz ma wrażenie, że granie w darmowe gry online za nagrody jeszcze bardziej przyciąga potencjalnego gracza do monitora komputera. Zbieranie kamieni dusz nie tylko wiąże się z samym graniem, ale z określonymi zadaniami: udostępnianie newsów, artykułów, zapraszanie znajomych, prowadzenie dyskusji lub powiększenie swoich zbiorów. Gier, powiązanych z serwisów jest wiele, więc każdy odnajdzie swoją niszę.

Dlaczego warto korzystać z Gamehag? Ze względu na atrakcyjne nagrody za granie online.

Wirtualne kamienie wymienia się na określone nagrody. Wszelkie informacje można pozyskać z zakładki z nazwą „odbieraj nagrody”. To tam można dowiedzieć się ile potrzeba kamieni dusz, by odebrać upatrzony przedmiot. Co można dostać? Karty podarunkowe, możliwość dokonania zakupów w wybranych sklepach (stacjonarnych i internetowych), klucze do cyfrowych edycji gier lub doładowania kontra do nich. Oczywiście pula nagród ciągle się rozszerza, tak więc serwis wciąż trzyma wysoki poziom i popularność. Z Gamehag jest połączonych wiele darmowych gier online, dlatego zdobywanie kamieni dusz jest niezwykle proste tak jak odbieranie nagród. Zwykle użytkownik otrzymuje nagrodę w terminie 72 godzin od zamówienia.

Naturalnie serwis ma również negatywne strony. Jednym z nich jest duże opóźnienie przy akceptacji wykonania zadania. Czasem system zaplącze się i zadanie nie zostanie wykonane lub nie wyśle kodu (w przypadku kodów do gier). Warto więc czytać czy takowe nie są dostępne jedynie dla nowych użytkowników. Razi również monotonia zadań. Uwagę też zwracają moderatorzy. Są ludźmi, więc mogą być omylni i czasem niesłusznie zablokować konto użytkownika bez dokładnego uzasadnienia lub z opinią o próbę oszustwa, lub innej niezgodności z regulaminem.

Kiedy instalować kominek z płaszczem wodnym?

0
Kiedy instalować kominek z płaszczem wodnym?

Dla osób, które nigdy nie interesowały się tematyką ogrzewania, pojęcie płaszcza wodnego może być bardzo tajemnicze. Stosuje się je nierozerwalnie ze słowem kominki. Czym są kominki z płaszczem wodnym? Kiedy warto je montować?

2w1

Kominek z płaszczem wodnym służy nie tylko do ogrzewania pomieszczeń, ale też do podgrzewania wody zasilającej instalację centralnego ogrzewania. Kominki z płaszczem wodnym różnią się od zwykłych kominków zamontowanym wymiennikiem ciepła. Dostępnym rozwiązaniom można przyjrzeć się na https://manufaktura-kominkow.pl. W ofercie tej firmy znajdują się też piece wolnostojące, które mogą być doskonałą alternatywą dla kominków. Warto wiedzieć, że jeśli instalację wzbogaci się o zbiornik to podgrzewaną wodę można wykorzystywać w celach użytkowych. Takie rozwiązanie generuje dalsze oszczędności.

Względy ekonomiczne

Montaż kominka z płaszczem wodnym jest szczególnie opłacalny w domach opalanych drogimi paliwami, np. gazem lub olejem opałowym. W przeliczeniu na ich wydajność cieplną, są to paliwa dużo droższe niż drewno. Warto też pamiętać, że kominek rozpalany dla przyjemności będzie przynosił realne oszczędności. Jeśli jednak zamierzamy palić w nim tylko okazjonalnie, to koszty związane z instalacją płaszcza wodnego będą zwracać się bardzo długo. To propozycja raczej dla tych, którzy planują używać kominka jako głównego źródła ogrzewania, które będzie jedynie wspierane przez tradycyjny kocioł.

Duża bezwładność układu

Instalacje centralnego ogrzewania mają dość dużą bezwładność. Oznacza to, że na ich ogrzanie potrzeba więcej czasu niż w wypadku, gdy chcemy ogrzewać pomieszczenie jedynie przy pomocy gorącego powietrza. Należy jednak pamiętać, że po uruchomieniu pieca gazowego też nie robi się w domu ciepło natychmiast. Na efekt należy poczekać.

Przepisy

Według przepisów kominek z płaszczem wodnym nie może być stosowany jako jedyne źródło ciepła w budynku. Instalacja centralnego ogrzewania musi mieć drugie źródło zasilania, więc nie obędzie się bez instalacji pieca.

20 lat w technologii – jak zmienił się komputer gamingowy?

0
20 lat w technologii - jak zmienił się komputer gamingowy?

Sprzęt komputerowy, w tym m.in. komputer gamingowy, mocno ewoluowały przez ostatnie 20 lat. Wystarczyły dwie dekady, aby zaszła prawdziwa rewolucja! Wiele gier AAA ma ogromne wymagania sprzętowe – potrzebny jest więc najwydajniejszy sprzęt gamingowy.

Graj i wygrywaj nagrody za darmo za Gamehag!

0
Graj i wygrywaj nagrody za darmo za Gamehag!

Rozwój technologiczny sprawia, że obecnie niemal wszystko jest możliwe. Któż z nas nie słyszał o super promocjach i rozdawaniu pieniędzy w internecie. Sprawa dotyczy nie tylko płatnego oglądania reklam i klikania w linki.

W dzisiejszych czasach możliwe jest zarabianie pieniędzy, jeśli będziemy grali w gry. Chyba każdy w wolnej chwili lubi zagrać sobie w jakąś grę na telefonie. Sprawa dotyczy szczególnie młodych ludzi, którzy nie są na bakier z internetem.

Wykorzystując wolną chwilę w trakcie zajęć lekcyjnych lub też podczas jazdy autobusem miejskim, bez najmniejszego problemu można odpalić grę i zarabiać punkty lub pieniądze. Jeśli chcecie zacząć przygodę z takim sposobem zarabiania, szczególnie polecam stronę https://gamehag.com/pl, aby zacząć łączyć przyjemne z pożytecznym. Na portalu tym można wygrać bardzo dużo atrakcyjnych nagród. Zatem graj i wygrywaj nagrody za darmo za Gamehag.

Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta i zajmuje kilka minut. Oprócz nagród materialnych, możliwe jest także wymienianie zdobytych punktów na kody do gry. Dla graczy jest to znakomite rozwiązanie, ponieważ chcąc się rozwijać w jakiejś danej gierce, nie trzeba płacić za wiele rzeczy. Mogę ci powiedzieć zatem następujące hasło. Graj w gry i wymieniaj zebrane punkty na kody na gry. Takie rozwiązanie przynosi w dzisiejszych czasach bardzo dużo korzyści. Będziesz miał zapewniony nie tylko bardzo wysoki poziom rozrywki, ale również możliwość wygrania wielu cennych nagród.

Obecnie dzieci w wieku kilkunastu lat proszą swoich rodziców o zakup rzeczy w internecie, które nie mieszczą im się w głowie. Chodzi konkretnie o punkty, które w danej grze dają większe możliwości. Zamiast płacić za coś takiego, uważam, że lepiej jest zarejestrować się w takim serwisie i zdobywać punkty, niż płacić za to przelewem bankowym lub kartą kredytową. Z takiego rozwiązania będą zadowolone obie strony. Rodzice zaoszczędzą pieniądze, dzieci natomiast zarobią upragnione punkty w serwisie.

Jak wskazują najnowsze badania, rynek gier najbardziej dotyczy ludzi w młodym wieku i dzieci. Warto wykorzystać jest nowoczesne możliwości. Oprócz tego na serwisie jest dostępnych bardzo dużo gier. Nie tylko wyścigi i inne nie wnoszące nic w rozwój dziecka, ale bez najmniejszego problemu można znaleźć grę edukacyjną. Dzięki takim aplikacjom wasze dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale także są w stanie wiele się nauczyć. Ogólnie mówiąc wszystkim polecam ten serwis. Jest świetnie skonstruowany pod każdym względem, daje także bardzo dużo możliwości.

Gry strzelanki – jaki naprawdę jest ich wpływ na graczy?

0
Gry strzelanki - jaki naprawdę jest ich wpływ na graczy?

Gry strzelanki często są określane jako szkodliwe i wywołujące agresję, a przez to niezdrowe dla dzieci i młodzieży. Przypisywane im są negatywne cechy, a często wskazuje się je nawet jako przyczynę nieodpowiedniego zachowania. Ile jest w tym prawdy?

Nieodpowiednie zachowanie to skutek problemów

Niegrzeczne lub agresywne dzieci często stają się takie na skutek przemocy domowej, problemów w kontaktach z rówieśnikami lub nieleczonych zaburzeń psychicznych. Dorosłym łatwiej jest oczywiście zrzucić winę na gry strzelanki, co pozwala im pozbyć się poczucia winy i odpowiedzialności. Jednak badania naukowe jednoznacznie wykazują, że gry nie mają negatywnego wpływu na rozwój i zachowanie dzieci – wręcz przeciwnie!

Gry strzelanki są bardzo rozwijające

Podczas gry umysł człowieka jest maksymalnie skupiony – dlatego często tak trudno jest usłyszeć wołanie lub odpowiedzieć na zadane pytanie. Gry strzelanki multiplayer często są jeszcze trudniejsze i bardziej wymagające. Ich działanie opiera się na wspólnej grze nawet kilkuset osób na jednej mapie, więc zawodnik musi być czujny i przygotowany na ruchy przeciwników.

Gry strzelanki na PC uczą współpracy

Gry strzelanki multiplayer dają doskonałą sposobność do rozwijania umiejętności pracy w grupie. Nierzadko zadanie wymaga utworzenia drużyny i wspólnego wykonania misji. Gracz biorący udział w takim przedsięwzięciu poznaje wiele zalet, ale też i wad, z jakimi wiąże się praca w grupie. To doświadczenie, z którego można wyciągać wartościowe wnioski i wykorzystywać w prawdziwym życiu.

Gry strzelanki inspirują do poznawania

Gry strzelanki do pobrania motywują do poznawania świata. Każdy uczy się historii w szkole, ale bardzo często jest to jedyny kontakt z taką wiedzą. Gry pokroju Call of Duty oraz inne gry strzelanki 3D osadzone są w realiach prawdziwych wydarzeń historycznych. Gracz angażujący się w swoje zadanie szczegóły wydarzeń, w których uczestniczy, dzięki czemu czerpie jeszcze więcej rozrywki z gry i wiele się uczy. Dla dziecka nawet gra w Pasjansa Pająka na Windowsie może sprawić, że szybko nauczy się podstawowego nazewnictwa kart. Grając w gry takie jak Assassin’s Creed, można poznać ciekawostki historyczne i fakty, o których nie uczy się w szkołach.

Gry strzelanki multiplayer – gdzie je znaleźć?

W internecie gry strzelanki są bardzo popularne. Z łatwością można znaleźć rzetelny ranking ze szczegółowym opisem i ocenami graczy. To znakomity sposób na znalezienie dopasowanej do swoich wymagań pozycji, w którą można zagrać nawet online.

System benefitów dla pracowników

0
System benefitów dla pracowników

Każdy szef, który ma zgrany zespół dobrze wie, jak wiele mu zawdzięcza. To właśnie ludzie, którzy na co dzień wykonują obowiązki, pracują z klientami i osiągają wysokie wyniki sprzedażowe są sercem firmy. Warto im za to podziękować. Czasem słowne uznanie może być niewystarczające, nieproporcjonalne w stosunku do zaangażowania danego pracownika. Oczywiście wysokość zarobków jest bardzo istotna. Aby budować w firmie pozytywną atmosferę należy regularnie dostrzegać wysiłek u pracowników.

Atrakcyjne bonusy w postaci kart upominkowych

Wiele zależy od tego, w jakiej branży działamy. Jednak większość z nich dotyczy aktywnej sprzedaży. Są osoby, którym świetnie to wychodzi. Mają duże umiejętności komunikacyjne i przynoszą firmie wysokie obroty. Warto więc, aby ich zarobki były adekwatne do wysiłku, jaki ponoszą. Dobrze znana premia uznaniowa jest dobrym i sprawdzonym motorem motywacji.

Jest jeszcze jednak coś, co pozwala wyjść poza ten schemat budując w firmie świetną atmosferę sprzyjającą wydajności. Jednym z bardzo interesujących narzędzi godnym polecenia wielu przedsiębiorcom, jest program polegający na przyznawaniu bonusów, kart upominkowych, które można przeznaczyć na dowolny cel. Znajduje się on pod adresem nais.pl. Po rejestracji w serwisie wybiera się budżet, który chce się przeznaczyć na system benefitów. Każdy szef ocenia to indywidualnie. Następnie pracownicy mogą wymienić swój bonus na to, co najbardziej ich interesuje.

Benefity na miarę potrzeb

Dla jednych bardzo korzystna będzie możliwość skorzystania ze sportu i aktywności, zakup ubrań dla siebie bądź dla dzieci, dla innych będą to bilety do kina czy na koncert. Jeszcze inni postanowią przeznaczyć te pieniądze na rozwój osobisty. Każdy więc ma szansę wybrać to, co sprawi mu najwięcej zadowolenia i zaspokoi aktualne potrzeby. Z pewnością taki Benefit traktuje się jako indywidualny prezent. Im bardziej pasuje on do potrzeb, tym większa satysfakcja. Zadowolony i szczęśliwy pracownik to pracownik wydajny i kompetentny.

Jaką firmę do przeprowadzek wybrać?

0
Jaką firmę do przeprowadzek wybrać?

Kupiłeś własne mieszkanko i cieszysz się na samą myśl o tym, że niedługo zamieszkasz sam, ale zanim to nastąpi prawdopodobnie czeka Cię jeszcze pewien mało przyjemny element, a mianowicie – przeprowadzka.

W obecnych czasach nie warto samemu zajmować się przeprowadzką, ponieważ jak grzyby po deszczu powstają nowe firmy, które zajmują się przeprowadzkami. Jeśli zastanawiasz się gdzie zlecić przeprowadzkę w Gdańsku, to bez zastanowienia wejdź na tiptoptrans.pl i skorzystaj usług tej profesjonalnej firmy, która zajmuje się przeprowadzkami i transportem bagażowym.

Tip Top Trans to firma przeprowadzkowa, która w swojej ofercie posiada usługi transportowe oraz przeprowadzkowe, nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także firm czy mniejszych studenckich przeprowadzek. Dbamy, by czynności przeprowadzkowe były jak najmniej uciążliwe, przebiegały szybko, sprawnie i bezpiecznie. Starannie zabezpieczamy mienie klientów na czas transportu i obchodzimy się z nim delikatnie podczas załadunku i rozładunku. Swoją pracę wykonujemy sumiennie i rzetelnie, co sprawia, że klienci, którzy korzystają z naszych usług są zadowoleni i wracają do nas z uśmiechem na ustach.

Gwarantujemy niskie ceny naszych usług i wysoką jakość ich wykonania. Pracujemy siedem dni w tygodniu, więc jeśli z jakichś powodów musisz przeprowadzać się w weekend, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W naszej ofercie znajdują się przeprowadzki, jesteśmy w stanie dojechać do Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i gmin sąsiednich. Usługi transportowe to druga pozycja w naszej ofercie. Transportujemy pakunki o dużych gabarytach oraz wszelkie nietypowe, zapewniamy taksówkę bagażową na terenie Trójmiasta, zajmujemy się także utylizacją mebli.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli powierzysz nam swoją przeprowadzkę, będziesz zadowolony, nie wydasz na ten cel milionów monet i zapewne wrócisz do nas po raz kolejny w razie potrzeby. Dajemy Ci gwarancję profesjonalnych i kompleksowych usług.